Про нас

Що таке органічна школа?

Це спільнота, де поважають особистий простір і чуйно реагують на потреби кожного. Екосистема, побудована на принципах здоров’я, справедливості й турботи. Комфортне місце, де людині безпечно бути собою і цікаво досліджувати світ разом з іншими, поза межами віку та попереднього досвіду.

Простір самоспрямованого навчання Savage Kangaroo School народився в 2017 році як наступна сходинка за органічним садочком Kangaroo Nursery School. Спершу ми відкрили “нульовку для своїх” як репетицію перед справжньою школою. А згодом з подивом зрозуміли, що ми і є справжня школа: створена для справжнього життя у справжньому сучасному світі.

Сьогодні наша альтернативна школа повного дня – це демократичне навчальне середовище для 15 особистостей шкільного віку та декількох дорослих, кожен з яких може виступати в різних ролях: організатора, координатора, гіда, коуча, фасилітатора, ментора, спостерігача, дослідника тощо.

Ключові надбання дітей, які відвідують садок та школу Kangaroo – це соціально-емоційна компетентність і особистісна зрілість, які стають фундаментом для якісного самостійного, або з щодалі меншою підримкою дорослих, опанування навчальної програми. І досить часто – виходу за рамки стандартів та програмних вимог, поглибленого вивчення улюблених предметів і набуття навичок, в яких учень бачить необхідність для подальшого розвитку в обраних напрямках.

В спільноті дитячого садка і школи Kangaroo культура творчості та інновацій базується на різнобічному поєднанні підходів, якостей та досвіду людей, які є учасниками і долучаються до команди: кожен має значення і вплив. Ми створюємо інклюзивне середовище, де особливості кожного є цінністю. Усі члени спільноти – сім’ї, учні, команда, засновники, партнери – мають можливіть безпечно проявлятись і бути собою за будь-яких обставин.

Переваги школи Savage Kangaroo:


Ми вчимося будь-де й будь-коли – одне в одного, в людей, з якими контактуємо, в ситуацій, з якими зустрічаємось.

Ми виконуємо державний освітній стандарт України у власному темпі і власним шляхом, навчаючись самостійно та атестуючись онлайн у ліцензованій дистанційній школі. Паралельно з цим учні мають доступ до сучасних інтерактивних навчальних платформ Великобританії та США, за бажанням опановуючи матеріал англійською мовою.

Ми відкриті до змін і нововведень, і разом з тим, цінуємо те, що маємо і вміємо, прагнучи сталого розвитку для своєї спільноти, країни і планети.

Запрошуємо до знайомства! Приєднуйтесь до навчального простору вільних та щасливих людей!

Орієнтовний розклад


Час Пн Вт Ср Чт Пт
09:00 Зустріч, спілкування, вільна гра
09:30 Інформатика    Українська. Математика/логіка Українська Шахи
10:30 Сезонні фрукти
11:00 English Наука Математика/логіка Українська Хореографія
12:00 Прогулянка Спорт Прогулянка Спорт Прогулянка
13:00 Обід
13:30 Тихі ігри, відпочинок
14:30 Інтегративний урок
15:30 Філософія English Догляд за рослинами English Кераміка
16:00 Полуденок
16:30 Йдемо додому або залишаємося на групу продовженого дня
17:00 Читання вголос Музика Читання вголос Театр Читання вголос
17:45 Вечеря
18:00 Прогулянка або вільний час
19:00 Додому!

Всі уроки і заняття відвідуються за бажанням, чіткого поділу на класи нема.

Під час уроків учасники вільно пересуваються простором, обираючи оптимальну для себе діяльність.

Рекомендована вартість


Варіант оплати вересень 2019 – серпень 2021 вересень 2021 – серпень 2022
1 Оплата при постійному відвідуванні (09:00-17:00) 15 000 грн./місяць 16 500 грн./місяць
2 Доплата за ГПД (17:00-19:00) 1 500 грн./місяць 1 500 грн./місяць
3 Ознайомчий день 1 000 грн. 1 200 грн.
4 Організаційний внесок при вступі* 15 000 грн. 16 500 грн.

*Оплата внеску здійснюється після 1 місяця пробного відвідування і після проходження дружньої співбесіди за участю батьків і дитини.

Вважаємо за потрібне підкреслити, що зазначені суми є рекомендованими: нам важливо, щоб школа покривала свої витрати і розвивалася, лишаючись при цьому доступною для бажаючих навчатись з нами, допоки є вільні місця.

Ми відкриті до обговорення справедливих індивідуальних умов приєднання та участі у спільноті, що є прозорими для всіх учасників.